Пошук

День народження з VilokNET – ми дбаємо про Вас!

VilokNET з радістю привітає Вас із днем ​​народження та подарує святкову знижку – 15% на всю суму оплати!

Знижка діє протягом п’яти днів після дати народження. Для отримання необхідно повідомити оператора про цю чудову подію. Акція діє постійно.

Отримавши замовлення, обов’язково пред’явіть документ, що підтверджує дату народження. У разі відсутності документа компанія має право зробити розрахунок без урахування знижки.

*Знижка поширюється на все меню, крім сетів, напоїв.
*При замовленні від 3 страв, що беруть участь в акції

Замовлення суші з акції – вигідне рішення

Японська кухня відома своєю оригінальністю та цікавими стравами. VilokNET із задоволенням порадує вас швидкою доставкою суші та ролів по акції. Висока майстерність наших кухарів здатна здивувати вас не лише чудовим смаком страв, а й професійним підходом до приготування.

Найкраща прикраса святкового столу

Приємна можливість замовити смачні страви японської кухні дозволяє не тільки урізноманітнити меню на вашому урочистості, а й швидко організувати спонтанне свято без зусиль.

VilokNET надає вам вигідну акцію: суші, безперечно, порадують вас дивовижним смаком! За участю в акції ми пропонуємо вам: гункани; нігірі, онігірі, та будь-які інші страви у нашому меню.

Здивуйте своїх гостей

Суші по акції – приємна та вигідна пропозиція. Ви вразите своїх гостей не лише смачними частуваннями, а й першокласною якістю страв та сервісу. VilokNET гарантує:

– Професіоналізм майстрів;
– Привабливу систему знижок;
– Зручність замовлення будь-яких страв японської кухні;
– Швидку доставку та оптимальні ціни.

Доставка суші до дня народження

VilokNET надає можливість оформити доставку суші до дня народження з привабливою знижкою. Спеціально для наших клієнтів на сайті розроблено швидке та зручне оформлення замовлення.

Ми гарантуємо вам незабутнє свято!

Back to Top